ארגזים לטנדר יכולים להיות המתקן שיעשה את ההבדל. הארגזים יכולים לשמש אתכם למגוון רחב של שימושים בין אם אתם צריכים אותם לצרכי עבודה ובין אם לצרכי פנאי בתור אנשים שמטיילים הרבה. מה צריך לדעת על הארגזים ומדוע הם עושים את ההבדל?

תנו לארגזים לסדר לכם את העניינים

דמיינו לכם שיש לכם שטח אחסון גדול במיוחד אך אין בו מידור כלל. בואו ניקח לדוגמה את ארון הבגדים שיש לכם, כאשר גדול ככל שיהיה, בלי מדפים כנראה שהוא לא היה כל כך שימושי. אם ארון תשלם בע"מ, דואגים לכם גם למדפים לטנדר וגם לארגזים איכותיים שיוכלו לסדר לכם סידור נוח יותר לכל ציוד שיהיה לכם. ציוד עבודה, ציוד לעל האש, ציוד לקמפינג ועוד, רק בחרו ואנו נתאים את הארגזים עבורכם!

התאמה מושלמת של ארגזים לטנדר טויוטה

  • טנדר טויוטה הוא אחד הטנדרים הכי מוכרים שיש ואפשר להבין מדוע, הוא חזק ועמיד לאורך שנים רבות. עם זאת, ללא ארגזים מסודרים ואיכותיים, השימוש בו לא יהיה כל כך נוח ברמה הארגונית. הארגזים שאנו במרכיב – שמואל שלם בע"מ נבנה לכם יותקנו רק אחרי שהתאמה מלאה לכל הצרכים שלכם.

  • אפשר לבחור ארגז אחד גדול או כמה ארגזים שונים, ניתן לבחור ארגז נשלף שמותקן על מסילה או ארגז שנפתח עם דלת וכולה. הארגזים יהיו עמידים לאורך זמן, לא יסבלו מקורוזיה ויהיו עמידים מאוד לחבטות. נוכל להתקין לכם גם מגירות ומדפים פתוחים ולמעשה רק נשאר לכם להפעיל את הדמיון ואנו כבר נבצע!

  • הארגזים שאנו מתקינים יכולים להיות פנימיים וגם חיצוניים. יכול להיות שיהיה לכם יותר נוח לצרכי העבודה שהארגז ייפתח מבחוץ וזו עוד הוכחה להתאמה המושלמת שאנו מספקים.

הארגזים שלנו – הנוחות שלכם

את ווי הגרירה הבאים שלם אתם כבר יודעים היכן תוכלו למצוא! אצלנו במרכיב – שמואל שלם בע"מ, תוכלו למצוא ווי גרירה מסוגים שונים שיותאמו בדיוק לשימוש שלכם, כולל ארגזים לטנדרים מותאמים אישית לכל טנדר וטנדר! הארגזים יהיו חזקים ועמידים והכי חשוב, יותאמו לשימוש נוח ומסודר. התקנה מקצועית והתאמה מושלמת, כל לקוח מקבל מאז 1973! פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!