אנשי המקצוע הנוהגים בטנדרים בעלי ארגז מותאם, גורסים כי חשוב שלכל טנדר יהיה ארגז כלים בנוי משלו, כך שבמקרה ואיתרע המזל ומתרחשת תקלה ברכב, ניתן לשלוף את כלי העבודה הנכון ולטפל בכל מה שדורש תיקון ברכב במהירות וביעילות. ארגז לטנדר במבחר גדלים מציע מבחר סוגים שונים של ארגזים לטנדרים. קיימים ארגזים המיועדים לנהגים שאינם נהגים מקצועיים, והם מגיעים בפורמט צנוע ומצומצם יותר, בעוד שקיימים גם ארגזים המיועדים לנהגים מקצועיים, והם, באופן טבעי, מאורגנים, מוקפדים ורציניים הרבה יותר.מתכננים להתקין ארגז לטנדר שלכם?

הנה מה שחשוב לבדוק כשאתם בוחרים את הארגז לטנדר:

ראשית, עליכם להחליט אם אתם רוצים ארגז בנוי ומוכן או שאתם רוצים להזמין ארגז שמתוכנן אישית וספציפית לטנדר שלכם. לכל אחת מהאופציות יתרונות וחסרונות, אבל, אנחנו, כמובן, ממליצים על הארגז המותאם ספציפית, מאחר והוא מאפשר לכם לתכנן יחד איתנו את הארגז שיתאים לטנדר שלכם בצורה האופטימאלית, ועל הדרך, גם יספק לכם את אמצעי האחסון המותאם בדיוק לצרכיכם.

שנית, ארגז לטנדר, ולא משנה באיזה מהסוגים או הגדלים תבחרו, חייב להיות מותאם בדיוק רב ובמקצועיות לטנדר שעליו הוא מורכב. לא ניתן לאלתר ארגז, להעביר ארגז מרכב לרכב בצורה לא מקצועית או עוד פעולות נוספות, שעל ביצוען אתם עלולים לשלם ברמת בטיחות הנסיעה או הנהיגה.

שלישית, בחרו אך ורכב בחברה מנוסה המתמחה בתחום ארגזים לרכב. ישנן חברות רבות שעוסקות, בין שאר פעילויותיהן, גם בהרכבת ארגז לטנדר במבחר גדלים. מובן מאליו כי חברות כאלה עלולות להוות מלכודת דבש ללקוח התמים - אתה רואה בקטלוג המצולם ארגזים יפהפיים, אבל כשהארגז מותקן על הטנדר שלכם, אתם מגלים שנעשתה עבודה לא מקצועית, שאינה משתלב באופן מדויק ומושלם עם הבודי המקורי של הרכב. לכן, בטרם ההחלטה, חפשו מידע והמלצות של לקוחות קודמים ברשת, או, אפילו קבלו המלצות מחברים או קולגות שבחרו להתקין ארגז לטנדר שלהם.מה חשוב לדעת על ארגז לטנדר שלכם?

אסור לכם להתפשר על איכותו של הארגז, אחרי הכל, מדובר בארגז שעתיד לשרת אתכם למשך תקופת זמן ארוכה למדי, ואם מדובר בארגז המוצמד לטנדר המשמש אתכם בעבודתכם - על אחת כמה וכמה שהדגש בבחירה חייב להיות מושם על איכות הארגז ועל איכות השירות הניתן לכם בהרכבתו. לכן, אל תהססו אם תצטרכו להשקיע מעט יותר בארגז איכותי יותר.מה נחשב לארגז איכותי לטנדר?

  • ארגז שהוא קשיח - לרוב, ארגז לטנדר יהיה עשוי חומר קשיח שיגן עליו מפני הטלטלות שבמהלך הנסיעה, והוא אינו סופג פגיעות חזקות.
  • ארגז העמיד בפני פגעי הטבע - טנדר מתמודד עם תנאי מזג אוויר שונים ואף קיצוניים ביותר. לכן, ארגז לטנדר אמור להיות עמיד בפני לחות בדיוק כפי שהוא חייב להיות עמיד ביובש.
  • ארגז אסתטי - נכון, מדובר בארגז לטנדר, שמטרתו, היא, לרוב, עבודה, אולם חשוב כי הארגז יהיה מעוצב בקפידה באופן שתואם את הטנדר, גם מבחינת צורתו וגם מבחינת צבעו.
  • ארגז פונקציונאלי לצרכים שלכם - ברור כי הצרכים משתנים מבעל טנדר אחד למשנהו, ולכן, ארגז איכותי המתאים לכלבן, למשל, לא יתאים לשיפוצניק. אבל, באופן עקרוני, הדבר החשוב ביותר, הוא התאמה של הארגז לצרכיכם-אתם.


רכשו את הארגז שלכם לטנדר אצלנו, ותוכלו ליהנות מהניסיון רב השנים שלנו בתחום!