בניית ארגזים לטנדרים היא המומחיות שלנו כבר שנים רבות, ואתם מוזמנים לקבל עבודה יסודית ומקצועית עוד היום. אנו במרכיב – שמואל שלם בע"מ נעמול כדי שאתם תהיו מרוצים כמו כל הלקוחות שלנו מאז 1973!

לבנות את הארגז המושלם

ארגז לטנדר או לרכב  יכול המוצר שישנה לחלוטין את היעילות של הטנדר שלכם. נכון שהטנדר שלכם חזק, ויכול להיות שהוא גם מכיל שטח רב שמשומש על ידכם ביעילות, ייתכן שיש לו גם וו גרירה שמאפשר לו תוספת של נגרר ויכול להיות שנראה לכם שהוא לא יכול להיות יותר משופר ממה שהוא כבר היום. עם זאת, הארגזים שאנו יכולים לבנות לטנדר שלכם ישנו לגמרי את תפיסתכם, שכן תוכלו לקבל שטח אחסון נוסף ובטוח יותר לכל ציוד העבודה או הפנאי שלכם.

לצפייה בגלריית פרוייקטים ארגזים לטנדרים של המרכיב


ארגזים לטנדרים


כל סוגי הארגזים יכולים להיות שלכם


  • הארגזים יכולים להיות חיצוניים או פנימיים, כך שכל אחד יכול לבחור את הסגנון שמתאים עבורו. יכול להיות שיהיה לכם נוח כאשר ארגז אחד ייפתח לצרכי עבודה כאשר תהיו מחוץ לרכב, כאשר אין לכם מה לדאוג, כולם יגיעו עם מנעולים מתקדמים שיחוברו גם למחשב הרכב וינעלו אותו אוטומטית וגם באופן מכני.

  • תוכלו לבחור ארגזים שנפתחים בצורת דלתות או שנפתחים כמו מגירה. כך למעשה תוכלו ליהנות משולחן עבודה שנייד לכל מקום כאשר שליפת ציוד לתיקונים או התקנות שונות לפי סוג העבודה שלכם יהיה פשוט מתמיד.

  • את הארגזים תוכלו להתקין בחלק מהטנדר או בכול שטח המטען שלו. למעשה, תוכלו לקבל גם שטח אחסון נוסף כאשר יש ארגזים גדולים מאוד שמגיעים לגובה של יותר משני מטרים והטנדר שלכם יוכל לשאת!
בניית ארגזים- שימושית לכל שימוש

זה לא משנה מה התפקיד שלכם, ברגע שיש לכם ציוד עבודה בטנדר אתם צריכים ארגז לרכב. הארגזים ישמרו על הבטיחות של הציוד שלכם אם יש לכם טנדר פתוח, ולא תצטרכו לדאוג מחנייה בחוץ ובטח לא לכסות אותו עם יריעה שקל להסיר. כמו כן, תקבלו שטח אחסון נוסף והכי חשוב- שטח האחסון יהיה נוח בהרבה וייצור נגישות שחשובה לכל שימוש. התקנה מקצועית והתאמה מושלמת לכל לקוח זו המשימה שלנו מאז 1973! פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!