האמבולנס הוא אולי כלי הרכב החשוב ביותר שיש. הוא מציל חיים, פשוטו כמשמעו, אך המשימה החשובה הזו לא תלויה רק בצוות המטפל אלא גם בציוד שיש בו. הבעיה היא שיש כל כך הרבה ציוד שמיועד לטפל בכל כך הרבה מקרים, כך שבסופו של דבר קל להתבלבל. זו הסיבה שיש צורך בדיגום.


מדוע דיגום אמבולנסים חשוב ביותר?

דיגום אמבולנסים היא אחת המשימות החשובות ביותר. האמבולנס אמנם צריך להיבדק מבחינות רבות, הוא חייב להיות תקין תמיד כדי שהצוות לא ייתקע והוא גם חייב להיות בגודל המתאים, אך הדיגום בו הוא זה שיקבע עד כמה נוח הוא יהיה. אמבו, סקשן, מפעם לב, בלוני חמצן, שתי אלונקאות לפחות, מד סטורציה, כל אלו הם ציוד שחייב להיות בכל אמבולנס ועוד לא דיברנו על 4 אנשי צוות לפחות. כדי לחסוך במקום, כדי להפוך כל מתקן וכל מכשיר לנגיש וכדי לשמור על בטיחות גם בנסיעה מהירה ומטלטלת, יש צורך לדגם את האמבולנס. 


דיגום אמבולנסיםמהו דיגום אמבולנסים ומי אחראי עליו?


  • דיגום אמבולנסים כולל יצירת מדפים, תאים וארגזים שיעזרו לאחסן ציוד. הציוד יכול להיות ציוד חד פעמי כמו מחטים או תחבושות ועד ציוד קבוע כמו משאף או סקשן.
  • דיגום האמבולנס דורש גם הצבת מתלים וסידור הציוד בצורה נבונה. המטרה היא לחסוך במקום כאשר יש צורך לשמור גם על רמה אסתטית נאותה שקשורה קשר הדוק לנוחות.

במה צריך להתחשב בדיגום אמבולנסים?


דיגום אמבולנסים חייב להתחשב בנתונים רבים אך כאשר תבחרו בחברה מתאימה לדיגום ולזיווד שלו, המשימה תיראה לכם הרבה יותר פשוטה. יש צורך להתחשב בגודל שלה אמבולנס, כאשר לרוב האמבולנסים יהיו די שווים בגודלם. יש צורך להתחשב בציוד שצריך להיכנס באמבולנס ומכאן גם בסוג האמבולנס, כאשר יש אמבולנס רגיל ויש ניידת טיפול נמרץ שיהיו שונות במכשירים שיש בהם. כמו כן יש להתחשב בהיגיון הטיפולי במהלך הטיפול, כאשר אם המחשבה בדיגום לא תהיה עמוקה מספיק ולא תנבע מניסיון, הדיגום עלול לפספס את הנוחות והנגישות שבשמם הוא נדרש.

דיגום אמבולנסים היא משימה קלה כאשר עושים אותה המקצוענים. אנו לא רק נגרום לה להיראות פשוטה, אנו נעשה אותה בצורה פשוטה, כי ככה זה שעושים זאת שנים רבות. פנו אלינו עוד היום ותיווכחו בעצמכם!