כמו כל מתקן אחר שחייב להיות נעים לעין ומסודר, כך גם הרכב. דיגום הרכב יכול לעזור במגוון רחב של פרמטרים כולל לנגישות ולנוחות, וזה הזמן לדבר עליו. אלו רכיבם צריכים להיות מדוגמים? מה כולל הדיגום? מי יכול לדגם את הרכב ומדוע זה בכלל חשוב? את כל התשובות תקבלו בהמשך המאמר.

מהו דיגום רכבים ולמה הוא נדרש?

דיגום רכבים הוא שם כולל לסידור הרכב בצורה נוחה יותר על ידי חלוקתו לפי אזורים. הדיגום יכול להיות דיגום של מוצרים, כמו למשל דיגום אמבולנסים שנועד לעשו תסדר במכשור הרב, או דיגום על ידי הוספת מגירות, ארגזים או מדפים. בסופו של דבר דיגום הרכב יוצר יתרונות רבים: הוא יוצר מראה אסתטי ומסודר יותר כאשר מעבר לעיצוב, יש כאן שדרוג משמעותי של הנוחות בעיקר כאשר ישנם מוצרים רבים. דיגום הרכב גם מעגן את כל תכולת הרכב בצורה בטיחותית יותר וחוסך משמעותית במקום.

אלו רכבים חייבים להיות מדוגמים?

  • רכבי שטח או רכבים פרטיים גדולים במטרה לאפשר אחסון נוח יותר.
  • רכבים מסחריים בעיקר לצרכי עבודה על מנת לסדר את הציוד, בעיקר לבעלי מקצוע עצמאיים.
  • אמבולנסים, ניידות סיור, ניידות כיבוי או ניידות ייעודיות אחרות על מנת לחסוך במקום ולהנגיש את הציוד.

מי יכול לספק שירות דיגום רכבים?


כדי לדגם את הרכב יש צורך לפנות לאחת מהחברות שמזוודות רכבים. זיווד רכבים הוא שם כולל לדיגום רכבים והפיכתם לנוחים יותר כאשר יש מגוון רחב של חברות בשוק שפועלות עם כל המגזרים כמובן שיש צורך לבצע סקר שוק כאשר במהלכו יש לבחון את המחירים שהם מציעים, עבודות קודמות שלהם על ידי בחינת הקטלוג שלהן, לקוחות בולטים, התמחות הדיגום שלהן וכמובן גם את השם והמוניטין שיש להן בתחום. כמובן שאחרי שיחת טלפון קצרה ותיאום ציפיות מול הרכב תדעו כבר טוב יותר מי הבחירה הטובה ביותר.

אם אתם צריכים לדגם את הרכב שלכם אנו במרכיב שמואל שלם בע"מ כאן כדי לספק לכם אותו על הצד הכי טוב שיש. פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!