וו גרירה יכול לשפר את השימוש שלכם ותוכלו לחבר נגרר שיהיה שימושי גם לצרכי עבודה וגם לצרכי פנאי. עם זאת, וו הגרירה מחייב אתכם התקנה מקצועית ומוסמכת כי אם לא, לא רק שהוא יכול ליצור לכם עלויות וקנסות, הוא יכול גם להיות מאוד מסוכן. איך מתקינים וו גרירה כמו שצריך? הנה כמה דברים שחשוב לדעת.

וו גרירה ממקום מוסמך בלבד

כדי שההתקנה של וו הגרירה שלכם תהיה בטוחה, אתם צריכים למצוא מקום מוסמך ומקצועי. לא כל מקום שמספק לכם וו גרירה ישר יהיה מקום בטוח ותמיד מומלץ לבדוק מי הוא אותו מוסך ומה ההכשרה שלו והאם היא בתוקף. חשוב לזכור שהתקנת וו גרירה לא מוסמכת יכולה להיות מסוכנת ולא רק עבירה על החוק ולכן זו גם אחריות שלכם לבדוק זאת. כמו כן, וו הגרירה חייב להיות מותקן לפי עוד מספר כללים, בין היתר מה שיצרן הרכב קובע ומה שאתם צריכים.

התקנה נכונה של וו גרירה

וו הגרירה שלכם חייב להיות מותאם לשימוש שלכם. יש הרבה סוגים של ווי גרירה: וו גרירה תפוח, וו גרירה קבוע, וו גרירה נשלף, ו גרירה מתקפל וכולה חשוב מאוד לבחור את וו הגרירה בצורה כזו שיהלום את השימוש אך גם יתאים לדרישות שלכם. לעתים בחירת וו הגרירה ומשפעת מעיצוב הרכב ולעתים השימוש בו, כמו למשל ברכבי שטח כאשר בחירת וו הגרירה משפיעה על זווית הנטישה. חשבו היטב לפי שאתם מתקינים את וו הגרירה הבא שלכם וכך תוכלו לייעל אותה לשימוש הכי מותאם ונכון.

לצפייה בכל הסוגים של ווי גרירה

מה היצרן מתיר להתקין?

לא רק אתם תחליטו מה יהיה וו הגרירה הבא שלכם אלא גם יצרן הרכב. לעתים יצרן רכב יגביל את הרכב עד לנגרר מסוים שיכול להתחבר או לוו גרירה שיכול להיות מותקן, מה שצריך לעניין אתכם אפילו עוד לפני שתגיעו למקום שיתקין. חשוב לזכור כי לעתים היבואן יכתיב תנאים אחרים מהיצרן ולכן חשוב להתעדכן בשניהם ולראות מתאפשר להתקין לפי היצרן חרף החלטת היבואן.

אנו במרכיב שמואל שלם בע"מ כאן כדי להתקין לכם את כל ווי הגרירה על הצד הכי מקצועי שיש. פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!