הטנדר שלכם יכול להיות יותר יעיל אם רק תחברו לו וו גרירה. אפילו שיש לטנדר שלכם מספיק מקום להוביל את הציוד, וו גרירה יכול לעזור לו להיות אף משופר יותר ולעזור לכם במקומות בהם שטח האחסון של הטנדר לא יהיה מועיל כלל וכלל.

לשפר את הטנדר עד כמה שניתן

הטנדר הוא אד הרכבים הכי שימושיים שיש. לא רק שיש לו מקום רב לאחסון, הוא גם חזק מאוד ומרווח וכיף לשבת בו גם לנסיעות ארוכות. הטנדר לעומת רכבים אחרים, לא יוכל לעזור לכם במקרה והרכב של חבר או בן משפחה שלכם נתקע, ואז כול הכוח שלו יתברר כלא שימושי. וו גרירה יכול להשלים את השימושיות של הטנדר באופן ממשי ולא רק לסייע לחילוץ של חבר טוב שרכבו התחפר בבוץ או בחול, הוא יכול לשמש אתכם לשטח אחסון נוסף ואף הובלה של פריטים שלא ניתן להוביל בטנדר. יש כמה סוגים של ווי גרירה שיכולים להתאים ויש כמה דברים שחשוב שתדעו.

למה וו גרירה לטנדר יכול להיות שימושי?

  • וו גרירה יכול לעזור לכם למשוך רכבים או אלמנטים אחרים. את וו הגרירה אפשר לחבר עם כבל חזק לרכב אחר או לעמודים שהתעקמו או גדר שצריך לפרוץ כיוון שאין לכם את המנעול, וכך למעשה תוכלו במקרי חירום להשתמש בכוח של הטנדר לטובתכם. זהו שימוש חשוב מאוד שיכול להיות מועיל ושווה להתקין בגינו וו גרירה לרכב החזק שלכם.

  • עוד שימוש חשוב לוו גרירה לטנדר הוא כמובן חיבור לנגרר. זה שיש לכם שטח אחסון רב בתוך הטנדר זה טוב ויפה, אך מה תעשו אם תרצו להוביל את אופנוע הים או הסירה שלכם לכנרת או לים התיכון? תגלו קשיים שהטנדר לא יוכל לעמוד בהם, אך וו הגרירה יפתור את הבעיות.

  • וו גרירה יכול להיות שימושי גם לחילוץ עצמי. יש מנגנונים שכוללים כבלים שמסתלסלים ומתחברים למנוע הטנדר וכך תוכלו לחלץ את הטנדר בעיקר אם אתם נוסעים הרבה בשטח. את הכבל צריך לחבר בצדו שני לאלמנט יציב כלשהו, כמו עץ או אבן גדולה שטמונה בקרקע, וכך תוכלו להמשיך לנסוע בלי לקרוא לעזרה ולחילוץ יקר.