ווי גרירה יכולים להיות מותקנים לכל רכב שהיצרן שלו מתיר, אך בחלק מהרכבים זה עניין די מובן כמו במקרה של משאיות. ווי גרירה למשאיות הם ווי גרירה הכי חזקים שיש והם צריכים לעמוד בתנאי גרירה קשים מאוד.

ייעודה המשאית הוא לגרור

יש לא מעט משאיות שונות בשימושים רבים: משאיות סמיטריילר, משאיות פול טריילר ועוד. רוב המשאיות מורכבות מהחלק הקדמי שמכיל גם את המנוע ואת החלק האחורי שנגרר אחריו. החלק האחורי חייב להיגרר כדי שיוכל לעמוד בתמרוני המשאית מה שמעמיס על וו הגרירה לא מעט כוחות שונים שמחייבים אותו להיות יציב ביותר. המשאית גוררת משקלים כבדים מאוד מה שמחייב שימוש בוו גרירה חזק ועמיד. המרכיב שמואל שלם בע"מ מספקים לכם ווי גרירה גם למשאיות באיכות הכי גבוהה שיש!

וו גרירה חזק לאורך זמן

  • ווי גרירה למשאיות חייבים להיות ממתכות חזקות מה שמחייב אתכם לבחור אותם ממקומות אמינים ומוכרים. אי אפשר לסמוך על מקום לא מוכר ובוודאי לא כזה שפועל ללא הסמכה. אנו במרכיב שמואל שלם בע"מ כבר משנת 1973 משווקים ומתקינים ווי גרירה מתקדמים שמותאמים לכל שימוש, כולל ווי גרירה למשאיות שיכולים לגרור עשרות טונות.

  • ההתקנה של וו הגרירה למשאית חייבת להיות מקצועית ומיומנת. ההתקנה חייבת לכלול הברגה במספר מקומות לפי הוראות היצרן כאשר כל טעות כזו יכולה לפגוע גם בשלדת המשאית וגם בנגרר, תוך כדי סיכון נוסעים רבים. ההתקנה צריכה להיות בהתאם לכל הפרמטרים הכי קפדניים שיש, כולל בדיקות שנתיות שיקדימו לטסט שיבדוק גם את וו הגרירה.

ווי גררה למשאיות ולטנדרים

וו גרירה למשאיות צריך להיות חזק ויציב ולכן אי אפשר להתפשר על ההתקנה שלו ועל איכותו. זה בדיוק הזמן שלכם להתקשר אלינו ואנו נדאג לספק לכם כל מה שאתם צריכים בייעוץ מלא והתאמה אישית. אצלנו במרכיב – שמואל שלם בע"מ, תוכלו למצוא ווי גרירה קדמיים, אחוריים, משולבים, ווים לטנדרים ולמשאיות, רכבים פרטיים ורכבי שטח והרשימה עוד ארוכה. התקנה מקצועית והתאמה מושלמת כל לקוח מקבל מאז 1973! פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!