וו גרירה משולב הוא וו גרירה חזק במיוחד. וו זה יכול לסחוב מעל 750 קילוגרמים והוא מיועד לבעלי מקצוע שונים אך יכול להתאים גם לנסיעה שטח ולנסיעות פנאי בדרך לכנרת או לקמפינג בדרום .מה חשוב לדעת עליו?

השימוש דומה אך הסוג משתנה

יש לא מעט סוגים של ווי גרירה והם צריכים להיות מותאמים לפי מספר פרמטרים. הם חייבים להתאים להוראות היצרן כדי שהפגוש האחורי יעמוד במעמסת המשקל שהתווסף אליו, הם צריכים להיות מתאימים לשימוש של הלקוח וכמובן צריכים להיות מתאימים למשקל שאותו לקוח מתכוון לגרור. וו גרירה משולב הוא זה שיתאים לגרירה של משקל רב מעל ל-750 קילוגרמים. וו זה הוא החזק ביותר שיש והוא מתאים לרכבי שטח ולרכבים פרטיים אך חשוב לבדוק האם ההתקנה שלו מתאימה.

מה חשוב לדעת על וו גרירה משולב?

  • וו גרירה משולב מתאים רק לרכבים מסחריים ולא לפרטיים.  ההתקנה מצריכה פגושים מיוחדים המותאמים לוו גרירה ולא כל פגוש של רכב מסחרי יכול להתאים להתקנה של וו גרירה משולב.
  • זהו וו חזק וגדול שכן מדובר בוו גרירה שיכול לשאת משקל כבד מאוד שיכול לעלות אפילו יותר מטון שלם.

  • לאחר התקנה של וו גרירה אתם מקבלים אישור "התקנת וו גרירה" מהמרכיב שאיתו אתם ניגשים למשרד הרישוי לקבלת רישיון רכב חדש שעליו מצוין תוספת של וו גרירה.

  • עלות של התקנת וו גרירה נעה בערך בין 1500-2000 ש"ח.

התקנה מקצועית במקום מוסמך ואמין

התקנת וו גרירה משולב לא פחות חשובה מקניית וו הגרירה עצמו. ראשית, חשוב לוודא שההסמכה של המקום להתקנת וו מסוג זה בתוקף ואתם מקבלים עבודה אמינה ומקצועית. שנית, חשוב לוודא ש-וו הגרירה שמורכב ברכבכם הוא וו חדש ומקורי שלא יסכן אתכם, בעיקר לא במשקלים הכבדים שהוא צריך לגרור.

 

 לצפייה בתמונות של ווי גרירה