כשתצטרכו להגיע לרגע שבו אתם בוחרים את וו הגרירה הבא שלכם, ככל הנראה יהיו מספר פרמטרים שיעניינו אתכם. מבין כל הפרמטרים השונים של עיצוב הרכב, עלויות התחזוקה, עלות הוו וכמובן העמידות שלו, תצטרכו לבחור בין שני סוגי ווי גרירה ראשיים: וו גרירה נשלף או וו גרירה קבוע. זה הזמן להכריע בין השניים ולהבין מה היתרונות והחסרונות של כל אחד מהם.


וו גרירה קבוע זול יותר


עוד לפני שמתחילים לדון על היתרונות והחסרונות של שני ווי הגרירה השימושיים האלו חשוב לזכור כי כל אחד מהם ישפר את חייכם. זה לא משנה מה מהם תבחרו, מדובר בשני ווי גרירה שיתנו לכם את האפשרות לחבר נגרר ולהגיע איתו לטיולי שטח, להוביל אופנוע ים לכנרת וכמובן להוביל ציוד עבודה בדרך לעוד לקוח מרוצה. אחד השיקולים שמעניינים ישראלים יותר מכול שיקול אחר הוא המחיר, וכאן וו גרירה קבוע מנצח בגדול. וו גרירה קבוע יהיה זול יותר גם לטווח הקצר וגם לטווח הארוך, כאשר הוא עולה פחות וגם עלויות התחזוקה שלו נוחות יותר.


מה טוב בוו גרירה נשלף?


  • נכון שוו גרירה נשלף לא עמיד לקורוזיה ולפגיעות באותה מידת עמידות של וו גרירה קבוע, אך יש לו יתרונות בעיקר בתחום העיצוב. וו גרירה נשלף יכול להועיל לאנשים שלא מעוניינים בוו גרירה קבוע שפוגע לדעתם בעיצוב הרכב בעיקר כאשר לא מדובר ברכב שטח אלא ברכב קטן וקומפקטי. את הוו תוכלו לשלוף ולהרכיב מתי שתרצו והבעיה הזו תיפתר.

  • וו גרירה נשלף מכיל עוד יתרון חשוב ולעתים היתרון הזה יהיה מכריע. לא בכל רכב אפשר לחבר וו גרירה קבוע מהסיבה הפשוטה שהוא יכול להסתיר את לוחית הרישוי, את תאורת לוחית הרישוי או את אורות הערפל. במצבים כאלו אין מנוס מהתקנת וו גרירה נשלף שיחובר רק מתי שצריך.


עוזרים לכם גם בתהליך הבחירה!


את ווי הגרירה הבאים שלם אתם כבר יודעים היכן תוכלו למצוא! אצלנו במרכיב – שמואל שלם בע"מ, תוכלו למצוא ווי גרירה קדמיים, אחוריים, משולבים, ווים לטנדרים ולמשאיות, רכבים פרטיים ורכבי שטח והרשימה עוד ארוכה. התקנה מקצועית והתאמה מושלמת כל לקוח מקבל מאז 1973! פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!