מהם מדפים לרכב מסחרי?

מדפים לרכב הם למעשה הזיווד שמוענק לו אחרי שיפוץ קל. לא מדובר בשינוי משמעותי ברכב, אין כל שינוי של אחת הדפנות שלו או הדלתות אלא הוספת בלבד. כאשר מדברים על מדפים הכוונה היא לרוב לרכב מסחרי סגור כאשר הזיווד אפשרי גם לרכבים פתוחים, אך בדרך כלל לא בצורת מדפים אלא בצורת ארגזים שמתווספים אליו. מטרת המדפים היא לאפשר אחסון נוח יותר והם מיועדים בעיקר לרכבים מסחריים לשימוש עבודה, כמו למשל לשיפוצניקים, לאינסטלטורים וכן הלאה.


כיצד נשיג מדפים לרכב?


  • כדי להשיג מדפים לרכב מסחרי יש צורך לפנות לאחת מהחברות שמספקות זיווד לרכבים. חברות אלו דואגות לזיווד של רכבים רבים החל ממשאיות או כלים כבדים אחרים, אמבולנסים, ניידות ייעודיות כמו ניידות סיור או ניידות כיבוי אש וכמובן גם כלי רכב מסחריים. ניתן גם לזווג רכבי שטח וכמובן להתקין מדפים לרכב פרטי עם תא מטען גדול אם כי אלו נדירים יותר.
  • כאשר תגיעו לחברות תצטרכו לבצע השוואת מחירים וסקירה מעמיקה שתסביר לכם עד כמה המדפים איכותיים ועד כמה הם מתאימים לשימוש שלכם. חשוב לזכור כי המדפים יכולים להיות מושלמים רק אחרי תיאום ציפיות ובחינה של הקטלוגים של החברה, מה שמצריך מכם לחשוב עם עצמכם מהם בדיוק הצרכים שלכם.

לצפייה בפרויקטים של פתרונות אחסון לרכב ומדפים לרכב היכנסו

אלו סוגי מדפים לרכב קיימים?

יש מגוון רחב של מדפים לרכב מסחרי כאשר השוני העיקרי ביניהם הוא בסוג החומר, בעיצוב וכמובן בגודל. יש מדפים גדולים מאוד שמתאימים בעיקר למוצרים גדולים, כמו למשל למשאבות מסוגים שונים לשימושי אינסטלציה, חומרי הדברה וכולה. יחד עם זאת יש מדפים מאלומיניום לעומת מדפים מפלסטיק כאשר אלו הם החומרים הבולטים במיוחד, כאשר ברור כי מדפי אלומיניום יהיו טובים יותר. בנוגע לעיצוב, לרוב החשיבות שלו פחותה אך חשוב לזכור שאם מדובר ברכב ממותג, יש להשקיע בכך מחשבה עמוקה יותר.

אם אתם צריכים מדפים לרכב מסחרי אתם כבר במקום הנכון. אנו במרכיב שמואל שלם בע"מ כאן תמיד לעזרתכם לכל סוגי המדפים ולכל סוגי הרכבים. פנו אלינו עוד היום ונשמח לעזור בכל נושא!