בכל מה שנוגע להתקנה והחלפה של מושבים לרכב ואף הוספת מושבים לרכב סטיישן, חברת המרכיב היא הכתובת האיכותית ביותר עבורכם. עם זאת, אתם צריכים להבין בראש ובראשונה מתי תצטרכו ותרצו להחליף ולהתקין את המושבים ברכב הפרטי או המסחרי שלכם. מושבי הרכב הם, כידוע, החלק המשמעותי ביותר בהנדסת האנוש של הרכב ובנוחות שלכם ושל הנוסעים שלכם בנסיעה ובנהיגה ברכב, ואת ההחלפה או ההתקנה תרצו לבצע כאשר תרצו לשדרג את מושבי הרכב, כאשר תרצו להתאים את הרכב והסבתו לרכב הסעות או לרכב המתאים לנכים, ובמצבים רבים אחרים. כעת נכיר את האפשרויות השונות בכל הנוגע למושבים אותם נוכל להתקין.


סוגי המושבים השונים, וההתאמה שלהם לצרכים שלכם

  • מושבים קבועים –התקנת מושבים לרכב עבור רכבי הסעות ורכבים משפחתיים רגילים, ניתן להתקין סוגים שונים של מושבים קבועים לרכב. מושבים אלה הם הסטנדרטיים והמוכרים ביותר, והם מתאימים עבור רכבי הסעות בעיקר, כאשר הם יכולים להיות רציפים או מחולקים למושבים בודדים.
  • מושבים רציפים – אלה כיסאות  לרכבי הסעות  ולרכבים מסחריים, כאשר אין הפרדה בין המושבים השונים ברכב, בדומה למושבים האחוריים ברכבים משפחתיים. מאסיביים וממקסמים את שטח המטען של הרכב.
  • מושבים מתקפלים – מושבים מתקפלים הם מושבים לרכב שיכולים להתקפל כלפי מטה או הצידה לדופן הרכב. מאפשרים הסבה של הרכב מרכב המיועד להסעה לרכב המיועד להובלה, ומאפשרים נסיעה נוחה עם כמויות משתנות של נוסעים וציוד. מתאימים גם עבור הסעת נכים ועגלות.
  • מושבים נשלפים – מושבים לרכב שיכולים להישלף ולצאת ממקומם במידת הצורך. מתאימים עבור רכבים מקצועיים למטרות עבודה, שיכולים לשמש גם כרכבי הסעות במידת הצורך. מאפשרים רב משימתיות גבוהה ברכב.


הקליקו לצפייה בגלריית סוגי המושבים לרכב


אם אתם צריכים החלפה והתקנה של מושבים, עשו זאת רק דרך המרכיב

החלפת מושבים לרכב והתקנה בטיחותית מבצעים רק דרך אנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר, וזה בדיוק השירות שאנחנו מציעים לכם בחברת המרכיב. פנו אלינו בכדי לקבל את המענה המקצועי ביותר בתחום, ולהבטיח שהרכב שלכם יתאים לכל משימה ולכל מטרה – בין אם מדובר בהסעה סטנדרטית ברכב משפחתי ובין אם במושבים נשלפים או מתקפלים ברכב מסחרי.