קיים מגוון רחב של תיבות דואר שיכולות להיות שימושיות לכל מיני מתארים, וזה הזמן להבין אלו סוגים קיימים ומה יהיה טוב בשבילכם!


איזו תיבה אתם מחפשים?

תיבות דואר הן הרבה יותר מכלי קיבול לדואר. כיום, רוב הדואר מגיע לדואר האלקטרוני ומעטים מאיתנו באמת משתמשים ואף בודקים את תיבות הדואר, אך היא עדיין שנשארה פריט סמלי ומעוצב למדי. יש תיבות דואר קלאסיות ממש כמו בסרטים האמריקאים, כאלו שניצבות על עמוד מחוץ לבית ובה ניתן להכניס גם עיתונים ומגזינים, כאשר בישראל תיבות הדואר הנפוצות הן המרובעות שנמצאות בקיר או בגדר. יש יותר תיבות דואר ממה שנדמה לכם מסוגים שונים ומגוונים וזה הזמן למנות אותן.כל סוגי תיבות הדואר לבחירה מגוונת ושקולה

  • תיבות דואר לבית פרטי או לבניין מגורים משותף יהיו שונות זו מזו. תיבות דואר לבית פרטי מגוונות יותר בעיצוב כאשר לבית משותף לרוב יהיו אלו תיבות שקועות בקיר הכניסה.
  • תיבות דואר יכולה להכיל גם אינטרקום וכך להיות מעוצבת וחדשנית יותר.
  • תיבות דואר יכולות להיות גם מאוד עמוקות ולהכיל מקום לעיתונים לצד תיבות דואר שטוחות יותר.
  • תיבת דואר דו צדדית נפתחות גם מהכיוון הפנימי וכך הנגישות אליהן קלה יותר, כמו גם סיכון מופחת לגניבות או פריצות.
  • תיבות דואר מעוצבות ודקורטיביות יתאימו לסגנונות יוקרתיים יותר ולרוב יהיו עשויות מאלומיניום או נירוסטה.

כל תיבות הדואר במקום אחד!

אם אתם רוצים לבחור תיבת דואר חדשה לבית, אנו במרכיב- שמואל שלם בע"מ מציעים לכם להתרשם מכל הסוגים באותו המקום! אצלנו תוכלו למצוא את כל סוגי תיבות הדואר: דו צדדיות, מעוצבות ויוקרתיות, תיבות דואר מאלומיניום, תיבות עומק, תיבות גלויות או נסתרות וגם כאלו עם תאורה ואינטרקום. אנו מאמינים כי רק גיוון נרחב יכול להביא ללקוח את הבחירה הכי טובה עבורו, וזה מה שאנו עושים כבר מאז 1973! פנו אלינו עוד היום, כי מאצלנו תצאו עם תיבת דואר חדשה!


לצפייה בגלריית סוגי תיבות דואר של המרכיב