האלומיניום הוא אחד החומרים כי חשובים שיש כי העמידות שלו נותנת לנו מגוון רחב של שימושים. כשם שהאלומיניום יכול להיות שימושי לגדרות, לשערים ופרגולות, הוא יהיה שימושי ביותר גם לתיבות דואר מעוצבות ועמידות.

קלות וחוזק לשילוב מנצח

תיבות דואר הן מתקן שלא כל כך משתמשים בו בימינו כאשר אפילו דואר מחברת החשמל ומתאגידי המים מגיעים אלינו למייל. עם זאת, אי אפשר לוותר על תיבת הדואר, לא רק בגלל שעדיין יש כמה מכתבים שיצטרכו להגיע אלינו ולשמור על הפרטיות שלנו אלא כיוון שמדובר באחד הסמלים של הבית. תיבת הדואר הביתית יכולה גם להוסיף הרבה לעיצוב, כאשר תיבת דואר מאלומיניום עומדת בכל הפרמטרים הללו. החוזק שלו מאפשר ליהנות מתיבה איכותית לאורך זמן אך כזו שתשדר מראה עדין ודק.מה היתרונות של תיבת דואר מאלומיניום?

  • לתיבת דואר מאלומיניום יש שלל עיצובים אפשריים. האלומיניום היא אמנם מתכת מאוד חזקה אך קל מאוד לעצב אותה לפי מספר רחב של תבניות. כך למעשה כל אחד יכול לבחור את התיבה שהוא רוצה באופן אישי כאשר אנו במרכיב שמואל שלם בע"מ, מתאימים תיבות דואר מאלומיניום באופן אישי למגוון הרחב של לקוחותינו במשך שנים רבות!
  • תיבת דואר מאלומיניום לא מפתחת קורוזיה. אף אחד לא רוצה לגלות שבחודש אוקטובר השמש כבר פגעה משמעותית בתיבת הדואר שלו, שבעבר הייתה יפה ומעוצבת והיום סובלת מחלודה מכוערת. האלומיניום עמיד מאוד לכל תנאי, גם לשמש וגם לרטיבות, ואם נוסיף לכך את הצבעים המגוונים שבהם הוא יכול להגיע נגלה שזה החומר המושלם לכל תיבה!

התיבה הבאה שלכם כבר אצלנו!

תיבת דואר מאלומיניום יכולה להיות יעילה ועמידה, אך היא תהיה מושלמת רק אם תדעו היכן לבחור אותה! אצלנו במרכיב – שמואל שלם בע"מ תוכלו למצוא מגוון רחב של תיבות דואר מכול סוגים: תיבות דואר לבניינים משותפים, תיבות לבתים פרטיים, תיבות דואר מעוצבות וגם תיבות דואר מאלומיניום במגוון סגנונות!

 התקנה מקצועית והתאמה מושלמת שכל לקוח מקבל מאז 1973! פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!