אם התיבה משכה לכם את העין, כנראה שמישהו מבין דבר או שניים בעיצוב תיבות דואר, שכן תיבות דואר בצבע זהב מושכות תשומת לב רבה ובעלות תפקיד עיצובי חשוב מאוד בחזית הבית. לא תמיד תיבת דואר מזהב תתאים, אך זה הזמן להבין מתי כדאי לשלב אותה ומה חשוב לדעת לגביה.

תיבת זהב לעיצוב יוקרתי

  • תיבת דואר בצבע זהב תתאים בעיקר לבתים פרטיים. הסיבה לכך הא שהתאמה לבניינים משותפים תהיה קשה יותר כאשר אם שאר הצבעים שונים, תהיה דיס הרמוניה רצינית שעלולה לפגוע. כמובן שזה יבליט את התיבה שלכם מעל כולם אך ההתאמה תהיה טובה יותר לבדה.

  • חשוב להתאים את תיבת הדואר לעיצוב של המקום בו היא תהיה. תיבת דואר מוזהבת תתאים בעיקר לצבעים חמים ותשתלב מצוין עם גדר מעץ. כמו כן, אפשר לבחור צבע זהב זוהר יותר וצבע מט, מה שישפיע על העיצוב באופן מכריע.

לצפייה בגלריית תיבות דואר של המרכיב

תיבות דואר מעוצבות

תיבת דואר מוזהבת כי רק קצה הקרחון לעומת מה שאנו מציעים למגוון הרחב של לקוחותינו. כבר שנים רבות אנו פועלים בתחום וכבר אלפי לקוחות קיבלו מאיתנו תיבות דואר חדשניות שמתאימות בדיוק לצרכים שלכם.

מאז 1973 אנו במרכיב – שמואל שלם בע"מ, עומלים על תיבות דואר, ווי גרירה, ארגזים לרכב, אביזרים לרכבי נכים ועוד מגוון רחב של מוצרים לשימושים יעילים ועמידים יותר, כשלרגע אנו לא נוטשים את העיצוב. זה הזמן שלכם להצטרף למעגל לקוחות מרוצים! פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!