הקיץ מתקרב ואיתו עונת הפיקניקים והטיולים, כולל קמפינג וטיולים בני מספר ימים הדורשים לקחת הרבה מאוד ציוד. זה הזמן בו רבים חושבים פעם נוספת האם בכלל לצאת לטיול. ערימות הציוד: האוכל, ציוד הקמפינג, בגדים ועוד נערמים בארגז הרכב, וממש נוצרת דילמה, במיוחד כשזהו טנדר עם ארגז רכב, האם אפשר לקחת את כל הציוד, מה להוריד, על מה אפשר לוותר ועוד. אז מהיום אין צורך לוותר על שום דבר שנראה לכם חשוב. קשת העמסה או קשת ספורט לרכב היא הפתרון האידיאלי עבורכם.

מהי קשת העמסה?


קשת העמסה מיועדת בעיקר לטנדרים או רכבים בעלי ארגז אחורי. אם ברכבים אלה הציוד המונח בארגז נשאר חשוף ומועד להחלקה או נפילה בזמן נסיעה, במיוחד נסיעה בפיתולים ובדרכים פחות סלולות, כאשר יש קשת העמסה היא יוצרת סגירה וגורמת לכך שלא תהיה טלטלה של הציוד שלקחתם אתכם, שגם כמות גדולה של ציוד תהיה סגורה ובטוחה. כך אתם יכולים לנצל את מלוא הנפח העומד לרשותכם בארגז האחורי של הרכב וזאת מבלי לגרום למפולת של ציוד מהרכב.

קשת העמסה ספורטיביתאם השם קשת העמסה יוצר אצלכם אסוציאציה של אביזר מסורבל, מה דעתכם על השם קשת ספורט? קשת ספורט היא שדרוג של קשת העמסה שהושם בה דגש על החוזק והיעילות של המוצר מצד אחד יחד עם קלילות ואווירודינמיות מצד שני. הקשת עשויה ממתכת אל חלד שתהיה עמידה גם לסביבות לחות (אפילו טיול בגשם) או לחילופין תהיה עמידה גם בשמש חזקה. לכן, מהיום אין תירוצים. יש חופש? חג? סתם שבת? אל תהססו ותעמיסו. הקשת מושלמת גם להעמסה וגם לספורט, אז לשלב בין שניהם...

איך לבחור קשת העמסה?קשת העמסה היא אמנם  אביזר נלווה פשוט יחסית, אך עם זאת הוא חיוני וחשוב שיעשה היטב את עבודתו. לא תרצו להגיע לקמפינג ולגלות שהקשת השתחררה וחצי מהציוד נפל.. בחרו בקשת שמתאימה בגודלה לרכב שלכם, שניתן לחבר אותה היטב בלי שתשתחרר או תיפול. חשוב שהקשת תהיה עשויה חומרים איכותיים שאכן יהיו עמידים ויחזיקו לאורך זמן. את כל אלה תוכלו להבטיח אם תרכשו את קשת ההעמסה מחברה מקצועית ואמינה שלא תמכור לכם קשת העשויה מקש בציפוי כסוף ומבריק (כן, יש גם כאלה... ). חברת המרכיב שמואל שלם בע"מ היא חברה מקצועית העוסקת בכל הקשור לאבזור לרכב.

קשת ועולם שלם של מוצריםחברת המרכיב שמואל שלם בע"מ היא חברה גדולה המשווקת מגוון מוצרים לאבזור הרכב אשר קשת העמסה היא רק אחד מהם. אצלנו תמצאו מגוון פתרונות אחסון לרכב, כולל ארגזים לטנדרים, מושבים לרכב, אבזור לרכבי נכים או אמבולנסים ועוד. לא פחות חשוב מכך- אצלנו תזכו לשירות אדיב ולאחריות לאורך זמן על כל מוצר.