קטגוריה
 
 
 
 
 
 

וו גרירה

 
במרכיב תוכלו למצוא את כל סוגי הווי גרירה לרכב: וו גרירה קבוע, וו גרירה נשלף, וו גרירה תפוח, וו גרירה משולב ועוד..
 

ווי גרירה למגוון רחב של שימושים

 
ווי גרירה שינו את הדרך בה אנו מתמודדים עם בעיות שונות של פנאי ועבודה, כאשר בטיול הבא שלכם לקמפינג בצפון, בטיול הבא שתרצו להוביל את אופנוע הים לכנרת או בפעם הבאה שתצטרכו להגיע לעוד לקוח עם ציוד הדברה רב, אין שום סיבה שתאחסנו הכול ברכב הפרטי שלכם או שתצטרכו לרכוש טנדר. יש הרבה דברים שחשוב לדעת על ווי הגרירה, על ההתקנה, הבטיחות וגם הסוגים השונים שלהם. את ווי הגרירה חשובה להתקין במקום מוסמך ומנוסה, כאשר אי אפשר לזלזל בבטיחות כיוון שכל פגם קטן יכול לגרום לאסון, וההתאמה צריכה להיות מלאה ומקצועית.
 

אלו סוגי ווי גרירה קיימים?

 
  • וו גרירה קבוע הוא אחד מווי הגרירה הנפוצים ביותר שיש והעלות שלו נמוכה, מה גם שבדרך כלל מי שמשתמש בוו גרירה לרכב פרטי או מסחרי משתמש בו באופן קבוע ולעתים חניות הן לא הדבר שיטריד אותו, אך במקרים מסוימים בחוסר זהירות ניתן לפגוע ברכבים אחרים בגלל חישוב לא נכון של המרחק.
  • וו גרירה נשלף מכיל יתרונות שאין לוו הקבוע כמו למשל האסתטיקה שנשמרת כמו גם זווית הנטישה שלא נפגעת, דבר שיכול להועיל בעיקר לאלו שנוסעים רבות בדרכי עפר. וו גרירה מתפרק אמנם דורש תחזוקה רבה יותר אך היתרונות שלו עדיין משמעותיים.
  • וו גרירה תפוח מיועד לגרירה של משאות עד 750 קילוגרם, דבר שיכול להתאים רק לחלק מהנהגים, ולא לאלו שרוצים להיות בטוחים שביום מן הימים יוכלו לחלץ רכב שלם שנתקע. מי שרוצה לגרור אופנוע ים למשל, יוכל להסתפק בוו גרירה תפוח.

    לעומת וו גרירה תפוח, וו גרירה משולב יכול לגרור נגררים כבדים מאוד שמגיעים למשקל של כמה טונות.
 
 
 

התקנת וו גרירה היא החשובה מכול

 
עוד לפני שאתם בוחרים את וו הגרירה הבא שלכם, חשוב לזכור שהתקנת וו גרירה היא הדבר החשוב ביותר. גם אם סוף סוף תחליטו איזה וו גרירה מתאים לכם, וגם אחרי שתבררו שהוא מתאים לרכב שלכם, עליכם לדאוג להתקין אותו במקום מקצועי ומיומן כי אם לא, הצרות יגיעו בעתיד והם עלולות להיות מסוכנות לרכב וכמובן לחיי אדם.