וו גרירה קדמי

 
 
אנו מכירים את וו הברירה בעיקר מהגרסה האחורית שלו אך ייתכן כי וו גרירה יותקן דווקא בחלק הקדמי. מה חשוב לדעת על התקנה שכזו ולמי הוו יכול להיות שימושי?
 

הוו שמחובר דווקא מקדימה

 
זה יכול להישמע לכם מעט מוזר, הרי איך אפשר לגרור משהו אם וו הגרירה מחובר מהחלק הקדמי של הרכב, אך הנוכחות של וו גרירה דווקא בחלקו הקדמי יכולה להיות הגורם שיציל אתכם כשתיתקעו עם הרכב. וו גרירה קדמי יכול להיות שימושי בעיקר לרכבי שטח אך גם רכבים רגילים שמטיילים בשטח יכולים להתחפר בחול או בבוץ, ודווקא מקדימה יהיה יותר נוח לגרור אותם. במצבים כאלו וו הגרירה הקדמי יכול לסייע מאוד אם כי יש כמה דברים שחשוב לבדוק טרם ההתקנה.
 

מה צריך לדעת על התקנת וו גרירה קדמי?

 
  • לא כל רכב יכול לעבור התקנת וו גרירה קדמי ולכן חשוב מאוד שתבדקו זאת עם יצרן הרכב. לעתים הרכב לא יהיה מספיק חזק מבחינת השלדה שלו וחיבור כזה עלול לפגוע בחלקים הקדמיים שלו בצורה שתסכן את בטיחותכם בדרכים.

  • התקנת וו גרירה קדמי בכל מקרה מחייבת מקום מוסמך ומקצועי שיבצע את ההברגה לפגוש הקדמי בצורה מקצועית. בחלק מהמקרים מחברית גם את מחשב הרכב כך שיוכל להעיר אם הוו לא מחובר כמו שצריך.

  • חיבור וו גרירה קדמי מצריך עדכון של משרד הרישוי. אל תשכחו את העניין הבירוקרטי הזה כיוון שהוא עלול לסכן אתכם בקנסות בהמשך. כמו כן, חשוב לזכור כי אתם מחויבים לדווח על הוו לחברת הביטוח וכמובן לשלם עליו אגרה נוספת לקראת הטסט השנתי.

  • וו גרירה קדמי יכול להיות תחליף לוו גרירה אחורי או להיות מותק בתוספת אליו.
  • לצפייה בסוגי ווי גרירה נוספים ובגלריית עבודות
 

וו גרירה קדמי בדרך אליכם!

 
את ווי הגרירה הבאים שלם אתם כבר יודעים היכן תוכלו למצוא! אצלנו במרכיב – שמואל שלם בע"מ, תוכלו למצוא ווי גרירה קדמיים, אחוריים, משולבים, ווים לטנדרים ולמשאיות, רכבים פרטיים ורכבי שטח והרשימה עוד ארוכה. התקנה מקצועית והתאמה מושלמת כל לקוח מקבל מאז 1973! פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!