חגורות בטיחות לרכב

 
כולנו מכירים בחשיבות הרבה של השימוש בחגורת בטיחות ברכב. חגורה איכותית יכולה להציל חיים, ובחגירה נכונה המותאמת לגובה ולגודל הנוסע, בשימוש נכון ובחגירה תמידית (לא משנה אם מרחק הנסיעה הוא קצר או ארוך...) – אתם מעלים את רמת הביטחון האישי שלכם לאין ערוך. אנחנו בחברת "המרכיב" מבינים את החשיבות הרבה ולכן אמונים על יבוא איכותי של חגורות במגוון סוגים – לביטחון שלכם ולנסיעה שקטה ואיכותית.
 
 
 
למה לבחור ב"מרכיב" להתקנת חגורות בטיחות לרכב?
 

 
 
 
1
 
מורשה מכון התקנים ומשרד התחבורה
 
 
 
2
 
ייצור על פי תקן אירופאי
 
 
 
3
 
ייבוא מהספק העולמי הטוב ביותר
 
 
 
 
 
 

שלושה סוגי חגורות בטיחות – מקסימום ביטחון

 
 
נשמח לעמוד לשירותכם במגוון רחב של חגורות בטיחות מסוגים שונים לרכב. הנה שלושה סוגים לבחירתכם:

1. חגורה סטטית (2 נקודות) – חגורה המורכבת מרצועה המקובעת דרך שתי נקודות שונות – בסמוך למותניים. בעלת מנגנון כיוון סטטי.

2. חגורה אוטומטית (2 נקודות) – חגורה המורכבת מרצועה המקובעת דרך שתי נקודות שונות – בסמוך למותניים. בעלת מנגנון כיוון אוטומטי.

3. חגורה אוטומטית (3 נקודות) – חגורה המורכבת מרצועה המקובעת דרך שלוש נקודות שונות – הראשונה מקיפה את המותן, השניה עוברת בסמוך לירכיים של הנוסע והשלישית עוברת באלכסון, מהמותן לכתף.
 
 

אתם לא צריכים לדאוג לכלום

 
כדי להבטיח שהרכישה שלכם תהיה האיכותית והבטוחה ביותר, אנו אמונים על שירות ללא דופי הכולל התקנה של חגורות הבטיחות ברכב שלכם – מהיום, אין צורך להסתבך עם התקנה סבוכה ולכלות את זמנכם על חיבור החגורה למקום המתאים ברכב. המומחים שלנו יטפלו בכך בצורה הבטוחה ביותר, על פי התקן המחמיר ביותר, כדי שתוכלו ליהנות ממוצר איכותי אך לא פחות חשוב (ואפילו יותר...) – בטוח לשימוש, שיעניק לכם את הביטחון המקסימלי בדרכים.
 
 
כדי ליהנות מנסיעה בטוחה – חשוב להשתמש בחגורות בטיחות מתקדמות. נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת ולסייע בכל מה שתזדקקו לו, באיכות הגבוהה ביותר ועם השירות הטוב ביותר. אל תתפשרו על הביטחון שלכם! צרו איתנו קשר בטלפון:

073-7766651