קטגוריה
 
 
 
 
 
 

התקנת מושבים לרכב פרטי

 
בחירה נכונה של מושבים יכולה להעלות את ערך הרכב, לשדרג את איכות החיים ולתרום לבטיחות הנוסעים. עם זאת, חשוב להתייעץ עם בעלי מקצוע כדי להביא בחשבון את שלד הרכב ואת דרישות היצרן.
 

 
המושב הוא מרכיב לא מספיק מוערך בכל סוג של רכב פרטי. רובנו בוחנים את איכות או ביצועי הרכב הפרטי לפי העיצוב והמנוע, אבל בפועל המושבים הם אלו שמשפיעים על איכות החיים. כמו שהצמיגים הם היחידים שמחברים בין הרכב לבין הכביש, כך המושב הוא היחיד שמחבר בין הנהג או הנוסעים לבין השלדה עצמה.

החדשות הטובות הן שכיום יש סוגים שונים של מושבים לרכב פרטי שמתוכם אפשר לבחור. בגלל שאפשרויות הבחירה רבות כל כך, יש סיכוי גבוה יותר למצוא את הפתרון הכי מתאים לצרכים של הלקוחות וקהל היעד. יתרה על כך, אפשר להשוות בין סוגים שונים של מושבים לרכב פרטי ואף להתייעץ עם בעלי מקצוע.
 

 
במרכיב תוכלו למצוא מגוון מושבים להוספה לרכב בפיקוח הטכניון והיתר משרד התחבורה:
  • מושב דגם תיירות מתקפל
  • מושב דגם תיירות
  • מושב מחיצה
  • מושב מעוצב
  • מושב מתקפל
  • מושב קבוע
  • מושבים רציפים
  • מושבים נשלפים
  • הוספת מושבים נוספים ברכב ועוד..
  • *המרכיב מתקינה מושבים חדשים בלבד ולא מושבים לרכב מפירוק.
 
 

 

למה חשוב להתייעץ עם בעלי מקצוע?

 

 
התייעצות עם בעלי מקצוע מגדילה את הסיכוי לבחירה נכונה ומושכלת של מושבים לרכב פרטי. אם בודקים את זה לעומק, מבינים גם את הסיבות לכך:

א. בעלי מקצוע יכולים להתאים את סוג המושב לשלד של הרכב – המטרה העיקרית של התייעצות עם בעלי מקצוע היא להתאים את סוג המושב לשלד של הרכב. בפועל, לכל רכב יש שלדת מתכת שבנויה מעט אחרת. אבל אם רוצים שהמושבים יהיו מספיק חזקים ועמידים ושהשימוש בהם יהיה נוח, צריך להתייעץ עם בעלי מקצוע כדי לבדוק האם ואיזה מגבלות קיימות בסוג הרכב המדובר.

ב. בעלי מקצוע יודעים להשוות בין סוגים שונים של מושבים – התייחסות לכל מושב בנפרד היא דרך טובה להתאים אותו אל הצרכים של הלקוחות. בשביל להשיג את המטרה הזו, משווים בין סוגים שונים של מושבים לרכב פרטי. כך למשל מביאים בחשבון את המפרט המלא של המושב, את סוג הריפוד שבו השתמשו בתהליך הייצור שלו וגם את המידות המדויקות שלו מבחינת אורך, רוחב ועומק.

ג. בעלי מקצוע יכולים גם לתאם התקנה של מושבים לרכב פרטי – בעלי רכבים פרטיים מכירים את המכונית שלהם טוב יותר מכל אחד אחר, אבל זה לא בהכרח אומר שהם גם יודעים כיצד להתקין בה מושבים חדשים. אז בין אם מדובר על מושבים חדשים או ישנים, צריך להתייעץ עם בעלי מקצוע לגבי ההתקנה. כך מבצעים התקנה מקצועית של המושבים ומרוויחים את השקט הנפשי בטווח הקצר והארוך.
 

 

לפי מה משווים בין סוגים שונים של מושבים לרכב פרטי?

 

 
השוואה בין סוגים שונים של מושבים יכולה להיות מבוססת על שיקולים כגון מחיר, זמינות, גודל וכן הלאה. בהמשך, מביאים בחשבון את המאפיינים המיוחדים של כל מושב ואת מידת ההתאמה שלו לצרכים של הלקוח מבחינת נוחות.

כמו כן, רצוי להשוות בין סוגים שונים של מושבים לפי המלצות של בעלי מקצוע ואחרי שמביאים בחשבון גם שיקולים כגון עלויות התקנה. הטיפ המרכזי בנוגע לבחירת מושבים לרכב פרטי הוא לרכז את כל הדרישות תחת קורת גג אחת. אם מלכתחילה פונים אל חברה שמתמחה בנושא וזו המקצועיות שלה, יש סיכוי גבוה יותר שגם המושבים ייתנו מענה לצרכים של קהל היעד ולדרישות שלהם.
 

 

יש פתרון לרכב שלך!

 

 
המומחים של "המרכיב" - שמואל שלם בע"מ ישמחו לעמוד לרשותך בשלבים שונים של בחירת מושבים לרכב פרטי. אנו מתמחים במכירת והתקנת מושבים כאלה, אז כל שנותר לך הוא לדבר איתנו.