קטגוריה
 
 
 
 
 
 

ציפוי דפנות ותקרת תא הנוסעים

 

האם אתם זקוקים לציפוי דפנות ותקרת תא הנוסעים?

כיצד נגרום לרכב שלנו ליהנות מנראות טובה יותר? כיצד נאפשר לו להיות הכי איכותי שאפשר ולספק לנו חווית נסיעה נעימה ונוחה? אחד הדברים שנוכל לעשות כדי לאפשר זאת, הוא להתקין ציפוי דפנות ותקרת תא נוסעים. מדוע אתם זקוקים לזה וכיצד זה יכול להועיל לרכב שלכם? הנה כמה דברים שכדאי לדעת.

ציפוי דפנות – למה זה טוב?

אחרי תקופה מסוימת, הציפוי המהודק והיפה שכיסה את הרכב שלנו מתחיל להתפורר ולהתקלף. מלבד העובדה שמדובר במראה לא אסתטי שמזכיר קצת אוהל בימים לא טובים, יש לכך השפעה ישירה גם על ההגנה שהרכב שלכם מקבל וכתוצאה מכך – גם אתם. אנחנו כל כך דואגים לרכב שלנו, שולחים אותו לטיפולים שונים, מבקרים איתו במוסך ורוצים שהוא יתפקד באופן הכי טוב שאפשר – בעזרת ציפוי הדפנות ותקרת הרכב אנחנו מסייעים לרכב להיראות טוב יותר ולהיות איכותי ובטוח יותר.

חברת "המרכיב" – איתכם ובשבילכם

אם הגעתם לשלב בו הרכב שלכם זקוק לציפוי חדש – אנחנו כאן בשבילכם. חברתנו מומחית בייצור של דפנות לרכב וכן של תקרות לרכבים מסחריים. הנה כמה סוגים לבחירתכם:

1. ציפוי דפנות ותקרה משולבי עץ ולבד – זהו הציפוי המתאים ביותר עבור טכנאים, מובילים או כל מי שיש לו רכב הובלה המיועד לעבודה שוטפת. לציפוי עמידות גבוהה וחוזק.

1. ציפוי דפנות ותקרה משולבי עץ ופורמייקה – אם הסחורה שאתם מובילים עלולה להרטיב את הרכב – מומלץ להשתמש בציפוי זה ולמנוע רטיבות, שחיקה ולחות.

3. בידוד אקוסטי ותרמי – כדי לא להרגיש את מזג האוויר שבחוץ כלל (חום או קור) כדאי להתקין בידוד תרמי. כשהוא משולב עם בידוד תרמי, הוא מעניק לכם גם בידוד מפני רעש ובסופו של דבר – מאפשר לכם ליהנות מנסיעה נוחה ונעימה יותר.

עדיין מתלבטים? נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת ולסייע בבחירה המתאימה ביותר עבורכם, עם שירות אופטימלי, חיוך ובאיכות הגבוהה ביותר!