עסקים רבים משתמשים ברכבים שלהם כמשרד נייד. עבור אנשי מקצוע רבים הרכבים המסחריים אינם רק עוד כלי המאפשר להם לנוע ממקום למקום, כי אם בהם הם מאחסנים את כל ציוד העבודה, הכלים המקצועיים ועוד. היות וכלים אלו משמשים אותם על בסיס קבוע חשוב לשמור עליהם על מנת שלא יינזקו. כמו כן קיימת חשיבות רבה לדרך שבה מאחסנים אותם, על מנת לשמור על הבטיחות במהלך הנסיעה ולמנוע פגיעה בנהג או בנוסעים. לשם כך קיימת מדפים לרכב ופתרונות זיווד איכותיים.

מדפים לרכב ופתרונות זיווד ברמת איכות גבוהה

חברת המרכיב מעמידה לרשותכם שפע של אפשרויות יעילות למטרת ארגון הציוד ברכב העבודה שלכם ומציעה פתרונות מן המוכן לצד פתרונות בהתאמה אישית העונים במדויק על הצרכים שלכם. החברה בעלת ניסיון רב ועובדת עם מיטב חומרי הגלם בשוק כדי להבטיח שהמדפים לרכב ופתרונות הזיווד שמייצרת יהיו כמה שיותר איכותיים, בטיחותיים ושימושיים.

אצלנו תוכלו לרכוש:

  • מדפי אלומיניום
  • מדפי פלדה מחופים בלביד עץ
  • ארונות אלומיניום או פלדה

כל המדפים ופתרונות הזיווד מבית המרכיב מתאימים לאחסון ציוד כאשר ארונות האלומיניום והפלדה מיוצרים בהתאמה אישית למבנה הרכב והצרכים שלכם.


לצפייה בגלריית פתרונות אחסון לרכב

שירותים נוספים

  • התקנת מנעולי רתק – אנו מודעים לכך שאחסון הציוד ברכב לא פעם מהווה פרצה לגנב ועסקים ובעלי מקצוע היו מעדיפים לשמור על כל הציוד שלהם כמה שיותר מוגן. לכן אנו מציעים גם שירותים נלווים, אחד מהם הוא התקנת מנעולי רתק. מנעולים אלו משמשים להגנה ומסייעים למנוע פריצות.
  • תאורת תא מטען ותא הנוסעים – כחברה אשר מבינה את לקוחותיה אנו שואפים לתת לכם מענה מקיף, המתאים גם לעבודה בשעות החשיכה. על מנת שהשימוש במדפים לרכב מסחרי, בארונות ובשלל פתרונות הזיווד יהיה כמה שיותר נוח ובטיחותי אנו מעמידים לרשותכם גם פתרונות תאורה מגוונים לרכב המסחרי.

הפתרונות של חברת המרכיב עונים לצרכים נרחבים, מאופיינים עם איכות בלתי מתפשרת ועם עמידה בכל התקנים. לפרטים נוספים או לביצוע הזמנות צרו עמנו קשר ונשמח להתאים עבורכם מדפים לרכב מסחרי או רגיל ופתרונות זיווד איכותיים.