קטגוריה
 
 
 
 
 
 

וו גרירה לרכב

 
 
זקוקים לוו גרירה לרכב? מומלץ להיעזר באנשי מקצוע לשם כך, לא רק על מנת לוודא כי ההתקנה עומדת בדרישות משרד התחבורה, אלא גם כדי לוודא שהבטיחות בנסיעה תהיה ברמה גבוהה.

ווי הגרירה נועדו לתת מענה ולסייע בהתמודדות עם מגוון אתגרים, בניהם אתגרים מקצועיים וצרכים פרטיים. כאשר צרכי האחסון וההובלה עולים על מקום האחסון שמספק הרכב הפרטי או המסחרי, התקנת וו וחיבור לעגלת נשיאה מסוגים שונים נותנים מענה לצרכי הובלה שונים, וזאת בתנאי והותקנו בבטיחות ובמקצועיות ובאופן מורשה כחוק.
 

 

מהו וו גרירה לרכב ולמה הוא משמש?

 

 
מדובר באביזר העיקרי המחבר בין הרכב לנגרר. וו הגרירה עצמו קטן יחסית, אך קיימות תקנות שונות הנוגעות להתקנה ולסוג הרכב והוו עצמו, שצריך להכיר לפי שמתקינים וו גרירה לרכב. בכל מקרה, חשוב לזכור שהוו שתבחרו לרכב ישמש אתכם לזמן ממושך וישפיע על מאפיינים שונים של הנסיעה שלכם.
 

בעלי רכבים פרטיים אשר נתקלים בצרכים ייחודיים של הובלה לא אחת מתלבטים האם לבחור ברכב בעל תא מטען גדול במיוחד, רכבים מסחריים או פתרונות אחרים, כאשר הפתרון הפשוט והכלכלי ביותר הוא התקנה של וו וחיבורו למתקן נגרר ברכב.

ווי גרירה שינו את הדרך בה אנו מתמודדים עם בעיות שונות בחיי הפנאי ובעבודה. מטיילים וחובבי שטח מצאו בהתקנת הוו פתרון אחסון והובלה מעולה, מהיר וזול לטיולי קמפינג וטיולי שדה, להובלת אופנועי ים וציוד ספורט ימי, או לצרכים מקצועיים שונים דוגמת הובלת ציוד וחומרי הדברה ללקוחות, העברת פרטי ריהוט, שירותי הובלות קטנות, חלוקת ציוד בנסיבות שונות ועוד.

בעוד שבעבר בעיות תובלה ומקום אחסון ברכב נהוג היה לפתור באמצעות החלפת הרכב, פיתוח של מגוון מוצרי גרירה מקצועיים ובטוחים נתן מענה מהיר וקל יותר למשתמשים רבים.

חשוב לדעת כי בחירה והתקנת ווי גרירה לרכב פרטי או מסחרי כוללים אלמנטים רבים וצורך בידע מקצועי, הן בהתאמת המוצר והן בהתקנה מקצועית ובטוחה. חשוב לבחור ולהתקין את ווי הגרירה רק במקום מוסמך ומנוסה, המחויב לביצוע ההתאמה, בטיחות ומקצועיות.
 

 
ווי גרירה
 
 

אילו סוגי ווי גרירה לרכב קיימים?

 
  • וו גרירה קבוע - אחד מווי הגרירה הנפוצים ביותר שיש והעלות שלו נמוכה ביחס לאחרים. בדרך כלל מי שמשתמש בוו גרירה לרכב פרטי או מסחרי משתמש בו באופן קבוע תוך מודעות לתוספת לרכב בתכנון הנהיגה והחנייה. במקרים מסויימים בחוסר זהירות ניתן לפגוע ברכבים אחרים בגלל חישוב לא נכון של המרחק. שימוש בוו גרירה קבוע מצמצם את הסיכון מאחר והוו נמצא על גבי הרכב בכל זמן ובכל שימוש.

  • וו גרירה נשלף - וו שניתן לשלוף ולהרכיב מחדש בעת הצורך. בעלות קצת יותר יקרה ניתן להתקין וו גרירה ורטיקלי שהיתרון שלו הוא שברגע ששולפים אותו לא רואים שום סימן שהותקן וו גרירה ברכב.

  • וו גרירה תפוח - מיועד לגרירה של משאות עד 750 קילוגרם, דבר שיכול להתאים רק לחלק מהנהגים, ולא לאלו שרוצים להיות בטוחים שביום מן הימים יוכלו לחלץ רכב שלם שנתקע. מי שרוצה לגרור אופנוע ים למשל, יוכל להסתפק בוו גרירה תפוח.

  • וו גרירה משולב - לעומת וו גרירה תפוח, וו גרירה משולב יכול לגרור נגררים כבדים מאוד שמגיעים למשקל של כמה טונות. מתאים בעיקר לצרכים מקצועיים. בבחירה בוו כזה יש לבצע התאמה ולהביא בחשבון שלא כל רכב מנועי הוא בעל יכולת והתאמה להעמסת וגרירת משקלים גבוהים.

 
 

התקנת וו גרירה

 

 
וו הגרירה שייבחר לרכב ישפיע מטבע הדברים על בטיחות הנסיעה והחיבור לנגרר, וגם על נוחות הנסיעה ושאר מאפיינים הקשורים לכך. לכן, יש לבחור וו גרירה לרכב בצורה מושכלת, ומומלץ לעשות זאת רק באמצעות אנשי מקצוע שיכולים לסייע לכם ולהדריך אתכם בתפעול, חיבור ופירוק וו הגרירה. וו גרירה אינו מוצר מדף והשירות הנלווה אליו חשוב לא פחות ואף יותר.

התקנה לא מקצועית של וו גרירה עשויה להביא לרפיון, חוסר אחיזה בנגרר, טלטלה בעת הנסיעה ואף לניתוק והידרדרות העשויים לפגוע ברכוש ולסכן חיי אדם.

התקנה של וו הגרירה לרכב חייבת להתבצע על ידי מתקין מורשה, מנוסה ומקצועי תחת אחריות ומתן שירות במקרה הצורך - אנו בהמרכיב כאן לשירותכם
073-7766651

 
 
אולי יעניין אותך גם
 
 
 
חגורות בטיחות לרכב - המרכיב
 
1 דקה קריאה
 
 
 
 
 
מושבים לרכב
 
2 דקות קריאה