וו גרירה נשלף

 
כיום הרכב מהווה את היד השנייה של האדם, וזאת כי כל משפחה ממוצעת עולה על הרכב לפחות פעמיים ביום ואף נמצאת בו לפחות כעשר שעות שבועיות. אי לכך אין זה מפליא שאנשים רבים מבקשים שהרכב שלהם יהיה נוח ככול הניתן, יהיה נעים לעין וכמובן שיהיה כמה שיותר פונקציונאלי. מכאן ממש כשם שיש לשקול להכיל ברכב ארגז כלים ייעודי, נגררים או ארגזים, כך גם ראוי לשקול להתקין וו גרירה, כאשר במאמר זה נציין את היתרונות של וו גרירה נשלף על פני וו גרירה קבוע.

 
 

וו גרירה נשלף מיישר קו עם החוק

 
כיום לא מעט מכוניות מגיעות מובנות עם וו גרירה, וזאת בשל שורת צרכים הגיוניים אשר עשויים לצוץ אצל רוב הנהגים. מכאן שבין אם מבקשים לחבר לרכב עגלה ובין אם מבקשים לחלץ רכב שטח - הרי שתמיד טוב לדעת שאתם מצוידים עם וו גרירה. עם זאת, יש רכבים בהם הרכב אינו מגיע עם וו גרירה, ולו כי מדובר ברכב ישן או לחלופין מדובר ברכב חדש, אך בעל מספר רישוי שממוקם נמוך, כך שהימצאותו של וו קבוע עשוי להסתיר את הלוחית, וזו כאמור עבירת תנועה. עוד מצב שאינו מאפשר וו גרירה קבוע מתייחס לרכבים בהם תאורת הערפל ממורכזת בחזית הפגוש, כך שהימצאותו של וו באופן קבוע יפגע באפקט התאורה. מכאן שבמקום להימנע לחלוטין מוו גרירה, טוב לדעת שישנו פתרון – וו גרירה נשלף שניתן להתקנה והסרה בכול רגע נתון.

 

יתרונותיו של וו גרירה נשלף

 
לצד מה שכבר ציינו ולצד העובדה שוו גרירה נשלף יכול להתחבר לכל סוג רכב, יש שני יתרונות מהותיים נוספים. במה מדובר?
ראשית וו נשלף הרבה יותר אסתטי מהוו הקבוע ובנוסף הוא מאפשר לאנשים שאינם אוהבים את מראה הוו להימנע ממנו כאשר אין בו צורך. כמו כן, מלבד מניע אסתטי גם ישנו מניע פרקטי אשר מתמקד ברכבי שטח: וו גרירה עשוי לפגוע בזווית הנטישה ועל כן מי שנע בדרכי עפר, ישמח לדעת שהוו יכול לחכות בצד.