קטגוריה
 
 
 
 
 
 

מחיצות תא נוסעים

 

כל מה שאתם צריכים לדעת על מחיצות תא נוסעים

בשעה טובה ומוצלחת רכשתם רכב מסחרי חדש. אתם מתבוננים בו ומקווים שהוא יעשה את עבודתו נאמנה, יהיה בטיחותי, נוח לנסיעה, חסכוני וכמובן – יביא לכם לא מעט עבודה. לצד הדברים המאוד חשובים הללו, יש התקנה נוספת שחשוב לבצע ברכב לפני שתתחילו בעבודתכם השוטפת, שכל תכליתה היא לסייע לבטיחות הנוסעים, הנהג והציוד המוסע ברכב – ההתקנה הזו נקראת מחיצות תא נוסעים.

מדוע אני זקוק לזה?
כדי לאפשר נסיעה בטוחה, חייבים להפריד בין הנוסעים לבין תא המטען – גם אם אין בו נוסעים באותו הרגע. גם במקרים קיצוניים של תאונה, חלילה, וגם במקרים שגרתיים של נסיעה רגילה בכבישים השונים – ההפרדה הזו היא קריטית וחשובה ליצירת הבדלים בין החומרים הנמצאים בתא המטען, כדי להגן על נוסעי הרכב וגם כדי להגן על הציוד שאתם מובילים.

התקנה פשוטה – לאורך זמן

ההוצאה החד פעמית עבור התקנת המחיצה, ללא ספק תהיה משתלמת עבורכם. את ההתקנה מבצעים פעם אחת ונהנים ממנה לאורך זמן. כל שעליכם לעשות הוא ליצור איתנו קשר, לספר לנו מהם הצרכים שלנו ומשם – הכל בידיים שלנו. אנחנו עומדים לרשותכם ונשמח לסייע לכם כדי להבין מהם הצרכים הספציפיים שלכם בהתאם לחומרים שאתם מובילים, כמות הנוסעים, סוג הרכב ועוד.


מגוון שימושים לפי הצרכים שלכם

חברת "המרכיב" מתמחה בייצור והתקנה של מחיצות הפרדה למגוון שימושים לפי הצרכים שלכם:

1. מחיצות דקורטיביות – מיועדות להפרדה בין תא המטען לבין תא הנוסעים. מאפשר נסיעה נעימה ואסתטית יותר, כשתא המטען מתפקד באופן עצמאי ונפרד ובנוסף מגן על נוסעי הרכב מתזוזות תכולת תא המטען.

2. מחיצות מתכת – אם אתם מובילים ציוד, יש לכם רכב עבודה או שאתם טכנאים – כדאי ומומלץ להתקין מחיצות מתכת. החומר החזק מגן על הציוד ועל כלי העבודה שלכם מפני תזוזות הדרך.

3. מחיצות אטומות – אם אתם מובילים ציוד דליק או חומרי הדברה – עבור הבטחון האישי שלכם חשוב להתקין מחיצות אטומות שתפקידן הוא להוות חוצץ ביניכם לבין החומר המסוכן.

כדי ליהנות מעבודה בטוחה ברכב המסחרי – חשוב לשמור על עצמכם, על הנוסעים ועל הציוד! צרו איתנו קשר ונשמח לסייע בכל מה שתצטרכו.