קטגוריה
 
 
 
 
 
 

רצפות PVC לרכב

 

אחד הדברים שמסייעים לרכב שלנו ברמה האסתטית וגם בתועלת הטכנית הוא שימוש ברצפת PVC לתחתית הרכב. בין אם מדובר ברכב מסחרי, פרטי או רכב יוקרה – הרכב שלכם זקוק לרצפת PVC. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת בנושא.

רצפות PVC – תועלת ברורה ופשוטה לביצוע
כשאתם מצפים את רצפת הרכב בשכבת PVC אתם מעניקים לו הגנה כמעט הרמטית מפני פגעים שונים. מלבד זאת, מעניקה השכבה הנוספת גם הגנה מפני החלקה ומקטינה את הסיכוי להחלקה משמעותית, וגם ברמה האסתטית – מדובר בפתרון שמעניק מראה אחיד, מעוצב ומודרני לרכב כולו. ההתקנה הפשוטה ואורך החיים הארוך של החומר הפך אותו לפופולרי בקרב אינספור רכבים פרטיים ומסחריים, הנהנים מהתועלת הגבוהה לאורך זמן.

קצת על החומר
ה- PVC התחיל את דרכו בשימוש תעשייתי (ריצוף מעבדות ומבנים ציבוריים, יצירת אריגים וצינורות ועוד) ומהר מאוד, משהתגלה הפוטנציאל הגלום בו ובפשוטותו המנצחת, עבר גם למחוזות הפרטיים. מאז משמשת שכבת ה- PVC ברצפות של בתים ורכבים רבים.

סוגים שונים לכל צורך

רצפות PVC ואלומיניום לרכבים מסחריים - לתא הנוסעים ותא המטען:

2. רצפת עץ משולבת ציפוי PVC PVC משולב עץ מיועד לרכבים המובילים נוסעים או סחורה בתדירות נמוכה.

3. רצפת עץ משולבת ציפוי אלומיניום – עץ משולב אלומיניום המעניק חוזק מיוחד מיועד לטכנאים, רכבי עבודה וכן למובילים המשתמשים ברכב בתדירות גבוהה.

4. רצפת עץ משולבת ציפוי לבד – עץ משולב לבד מיועד להקנות נראות גבוהה ואסתטיקה גבוהה לרכב כולו, לכן הוא חשוב במיוחד ברחבי יוקרה.

5. רצפת עץ ימי משולבת ציפוי אמבט אלומניום – שילוב של עץ ימי וציפוי אלומיניום מיועד לרכבים המובילים מזון העשוי להירטב או להגיר לחות. הציפוי מסייע בספיגת לחות ונוזלים, קל לניקוי ומונע שחיקה.

אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר – אנחנו כאן בשבילכם!