תיקון נגררים

 
נגררים לרכב הם מוצר משלים, נחוץ ושימושי הן בתעשיות השונות והן בשוק הפרטי. התקנת וו גרירה וחיבור עגלת גרירה לרכב מיועדים כאשר עולה הצורך להוביל משאות מסוגים שונים, ויחד עם זאת לא לשנות את ייעודו ומטרותיו העיקריות של הרכב הפרטי הקבוע.

ניתן להתקין נגררים לצורך הובלות קטנות, הובלת בעלי חיים או להצטיידות באביזרי קמפינג ושטח למרבים לטייל. כך או כך ובלי קשר למטרת הנגרר, יש לבצע התקנת וו גרירה אצל מתקין מורשה בלבד ולוודא התאמה מלאה של העגלה הנגררת לרכב ולצורך.


 
הנגרר אינו מחזיק במנוע בעצמו ולכן הוא נתון לכוח המנוע של הרכב לצורכי שינוע, אולם למרות זאת עשויות להיגרם תקלות בנגרר המצריכות טיפול והתייחסות באופן מידי. תיקון נגררים מתבצע על ידי המתקינים המורשים, ובעת התקנת וו נגרר ורכישת נגרר מתאים יש לוודא את גבולות ומשך האחריות בגינם, כמו גם את אופי השירות שמספק המתקין במסגרת האחריות ומחוצה לה.
 
 
תיקון נגררים
 
 
 

קיימים מספר סוגי ווי גרירה

 
קבוע, נשלף או תפוח. תיקון תקלות הנוגעות לוו הגרירה מצריך היכרות עם אופי הוו ויכולותיו, והיכרות עם המנגנון על בסיסו הוא פועל.

על מנת להימנע ככל האפשר מתקלות במנגנון הגרירה מומלץ לאחר התקנת הוו להתאים את הנגרר הן לרכב, הן לוו הגרירה והן לצורכי המשתמש. התאמה מדויקת ושמירה על חיבור, העמסה ונסיעה בהתאם להוראות היצרן תבטיח שמירה על הוו והנגרר לאורך זמן.

 
 

בין אפשרויות הליקויים והתקלות שעשויים להתגלות

 
 

 
 
 
1
 
חיבור רופף של הוו לרכב היוצר גרירה לא בטוחה וסכנת התנתקות
 
 
 
2
 
רעשים בעת הנסיעה הנובעים כתוצאה מתנועה של החיבורים
 
 
 
3
 
נסיעה לא חלקה של הנגרר - עשויה להיגרם עקב ליקוי בגלגלים, בעיה בנפח האוויר בצמיגים, צמיגים שאינם מותאמים לנגרר, עומס יתר ועוד.
 
 
 
 

 
 

תיקון נגררים מבצעים רק בבית עסק מקצועי

 
 
בפניה לשירותי תיקון נגררים יש לוודא כי בית העסק עובד עם כל סוגי הנגררים וביכולתו לספק מענה מקצועי, לרבות חלקי חילוף מקצועיים במקרה הצורך.

במשך מעל ארבעים שנות ניסיון פועלת חברת "המרכיב- שמואל שלם בע"מ" בירושלים, ומספקת מענה מקצועי ויסודי בתחום תיקון נגררים, מכירה והתקנה של ווי גרירה ונגררים לרכב ומוצרים נוספים. בחברת המרכיב דואגים לספק פתרון בהתאמה אישית לכל לקוח ולקוח, ועומדים לרשות המגזר הפרטי, המוסדי והעסקי באמצעות פתרונות מוצרים משלימים לרכב מתקדמים ובטיחותיים.

אנו מספקים שירותי התקנות לוו גרירה, התאמה ומכירה של נגררים, שירותי תיקונים באחריות על פי אופי הרכישה ואחריות היצרן ושירותי תיקון נגררים גם לנגררים שנרכשו במקומות אחרים.